Sari la conținut

VikaB

A întrebat pe 23.07.2011, la 09:05

Cineva a facut copie legalizata la certificatul cu Hiv/Sida? sau depuneti la documente originalul?

Răspunsuri (7)

crinna #1
Nu e nevoie de certificatul de Hiv Sida la depunere, ai vazut asta scris in lista cu documente?
A răspuns pe 23.07.2011, ora 09:30
VikaB #2
Nu era in lista de documente,dar cred ca certificatul medical presupune si documentul cu Hiv/Sida.Intreb fiindca mi s-a spus cind am trecut controlul medical ca am nevoie de el.Mai mult decit atit citeva persoane care au depus anul trecut documentele au spus ca e necesar.Ca doar nu din pod am luat toate astea.)
A răspuns pe 23.07.2011, ora 10:03
crinna #3
Da, e necesar, doar in cazul in care te regasesti pe lista celor admisi, acest certificat e necesar la universitatea unde ai fost inscrisa!:)
Sper ca am spus clar.
A răspuns pe 23.07.2011, ora 10:24
VikaB #4
Uite ca de la tine aflu ceva nou.Da, mersi mult, destul de clar.
A răspuns pe 23.07.2011, ora 11:29
dizseh #5
depun originalul deaorece de el nu e nevoie in RM
A răspuns pe 23.07.2011, ora 14:12
irina.bistritchi #6
Cel mai bine sa iti faci o copie legalizata la certificatul SIDA, care o sa o prezinti la dosarul de admitere, impreuna cu adeverinta medicala, iar originalul o sa il dai deja la facultate.
A răspuns pe 23.07.2011, ora 19:18
crinna #7
Eu am zis destul de concis, din experienta proprie, voi faceti cum vreti!:P
A răspuns pe 23.07.2011, ora 19:46