Sari la conținut

cepavick

A întrebat pe 23.07.2011, la 09:50

Salut lume,cei care vor depune actele la Balti rog sa da-ti de stire,cine stie,cit asteptam sa depunem,mai organizam vreaun picnic pe acolo :D

Răspunsuri (41)

cepavick #1
Am comis o greseala gramaticala din neatentie * sa dati de stire ;)
A răspuns pe 23.07.2011, ora 09:51
glucida #2
facem, kare-i problema...?
stii ka moldovenii sunt buni la a se odihni...))))
A răspuns pe 23.07.2011, ora 10:04
cepavick #3
pai facem pe skype vreo conferinta?
A răspuns pe 23.07.2011, ora 10:19
cepavick #4
Unde joaca moldovenii,acolo pamintul geme :lol:
A răspuns pe 23.07.2011, ora 10:20
Dannik #5
cine face carnea ? :D
A răspuns pe 23.07.2011, ora 10:39
cepavick #6
Deci,pot sa o fac eu,carne sa fie :) Cind preconizati sa depuneti,eu cred ca pe 1 august merg!
A răspuns pe 23.07.2011, ora 11:37
whitefenix #7
heu lume eu in genere ma gindeam de Lac, am auzit in Balti este un lac oarecare se poate acolo de scaldat ori nu?


in orice caz nu uitati haine de baie ))
A răspuns pe 23.07.2011, ora 13:28
cepavick #8
Nu e deloc rea idee,hai sa organizăm o conferinţă în skype.

cautaţi-mă Nokios07
A răspuns pe 23.07.2011, ora 18:35
butterfly #9
Eu aduc porumb fiert!!!!
Ce ziceti de asta? :)))
A răspuns pe 23.07.2011, ora 20:06
whitefenix #10
va ajunge porumbul tau pentru acea multime de la ambasada))
eu dar aduc rasarita..voi lua vreo 10 palarii de pe dealuri in drum spre Balti,caci deja e in floare..
A răspuns pe 23.07.2011, ora 20:09
TiNa4kA #11
Hm vad ca e vesel la voi aici....Va doresc tuturor succes!!
A răspuns pe 23.07.2011, ora 20:16
butterfly #12
whitefenix-ajunge.... :)))) stii, noi astia de la tara poate nu suntem bogati in altceva, dar in ce suntem- suntem....
A răspuns pe 23.07.2011, ora 20:25
pceolka #13
haa) e vesel sa stai la ambasada inainte de admitere :)...dar admitere nu va fi la alecu russo cum a fost anul trecut?
A răspuns pe 23.07.2011, ora 20:49
butterfly #14
Da, va fi la Alecu Russo.
A răspuns pe 23.07.2011, ora 20:53
pceolka #15
e, atunci distractie placuta ;)
A răspuns pe 23.07.2011, ora 20:54
butterfly #16
:) Merci! Desi mai mult sper sa fie bine la admitere, si rezultate frumoase.... dar, orice clipa merita traita, asa ca distractia tot conteaza...
A răspuns pe 23.07.2011, ora 20:57
pceolka #17
daaa, tre de imbinat utilul cu placutul... :D
anyway, bafta la admitere si sa fiti admisi acolo unde doriti ;) sau minim in unul din orasele alese :)
A răspuns pe 23.07.2011, ora 21:07
Cris_e #18
eu la fel o sa depun la balti....butterfly...cepavick...la ce fac o sa aplicati???
A răspuns pe 26.07.2011, ora 14:21
lucianutz #19
Dar cine acolo va face listA?
dosarul se depune la 14.00 da? la ce ora veniti :P?
A răspuns pe 26.07.2011, ora 14:26
Cris_e #20
interesant pe la ce ora o sa se faca inscrierea...))?
A răspuns pe 26.07.2011, ora 14:31
Cris_e #21
nici nu stiu pe la ce ora sa vin....iata ma gindesc)))
A răspuns pe 26.07.2011, ora 14:32
butterfly #22
DREPT!!!
A răspuns pe 26.07.2011, ora 14:32
butterfly #23
DREPT!!!
A răspuns pe 26.07.2011, ora 14:32
Cris_e #24
si ce medie ai?
A răspuns pe 26.07.2011, ora 14:33
butterfly #25
O sa fim colegi dupa cite am inteles! :)
A răspuns pe 26.07.2011, ora 14:34
butterfly #26
Putin mai maricica decit a ta. Am 9.79 pe 3 ani si 9.5 Bac.
A răspuns pe 26.07.2011, ora 14:35
Cris_e #27
se pare ca da.....tu in ce orase o sa dai?
A răspuns pe 26.07.2011, ora 14:39
butterfly #28
Eu in Iasi, la sigur si celelalte 2 nu stiu, o sa mai vad.
A răspuns pe 26.07.2011, ora 14:44
cepavick #29
Eu la Medicina vreau...
A răspuns pe 26.07.2011, ora 15:01
vadim4ik1993 #30
Eu tot vreau s depun.. la medicina.. adaugati si p mine p skype s vorbim ;) ID: Vadim_badboy .. bafta tuturor.. s dea domnu s intram toti unde dorim )
A răspuns pe 26.07.2011, ora 20:08
Cris_e #31
cepavick,vadim4ik1993-la med generala?...ce medie aveti?
A răspuns pe 27.07.2011, ora 13:00
cepavick #32
Eu nu,el da!
A răspuns pe 27.07.2011, ora 14:06
Cris_e #33
sa inteleg ca media e mare secret...da?
A răspuns pe 27.07.2011, ora 14:53
cepavick #34
cautămă pe skype.

nokios07
A răspuns pe 27.07.2011, ora 15:16
vadim4ik1993 #35
ne adaugam toti care vrem s depunem actele la Balti p 31 - 2 si ne intinlim intr-o cafenea sap mai stiu unde si vb.. skype-ul meu e m sus! o zi buna tuturor
A răspuns pe 28.07.2011, ora 19:07
Mihaita #36
Salutare...şi eu depun la Bălţi! Abia aştept!
apropo tot la drept, intenţionez!:)
ce specializări mai sunt la drept(Iasi), stie cineva?
baftă la toti! ne vedem , pe 31-2 aug:)))
A răspuns pe 28.07.2011, ora 19:42
whitefenix #37
va fi oare rand viu?
haideti care ajunge acolo primul sa faca o lista...oare ce naiba..
nu o sa ne mincam acolo pentru un loc sub soare....
Vom face ca oamenii civilizati luati vreo 3 foi A4 si vom face acolo o lista frumusica.
A răspuns pe 28.07.2011, ora 20:04
cepavick #38
Whitefenix!


M-ai adăugat pe skype,dar nu te-am văzut online! Facem o conferinţă pe skype...
A răspuns pe 28.07.2011, ora 20:05
cepavick #39
skype-ul meu îl vedeţi mai sus!
A răspuns pe 28.07.2011, ora 20:06
butterfly #40
Mihaita, nu mai sunt, asta e tot! :)))
Apropo, eu una observ ca pe acest site stau mai mult astia din nord? Respectiv care depun la Balti? Ca vad ca numai noi facem consilii online. :)
A răspuns pe 28.07.2011, ora 20:40
cepavick #41
păi tu? De ce nu eşti cu noi în conference? Go Skype.-..
A răspuns pe 28.07.2011, ora 23:00