adaiulica
A întrebat pe 23.07.2011, la 10:00
Salut.....as vrea si eu parerea celor care deja sunt admisi la universitati in ro....cum credeti cu 8.25 la bac si 9.16 media pe 3 ani unde as avea mai multe sanse la economie si care specializare sau la farmaceutica? care sunt orasele cu cele mai multe snase pentru media mea? voi cu ce medie ati intrat ? ce oras? ce specialitate? ms anticipat
Răspunsuri (1)
whitefenix
#1
Media ta va avea cele mai multe sanse acolo unde sunt mai multe locuri in rest...
totul depinde ce medii sunt anul asta deoarece fata de anul trecut sunt mai slabe din cauza bacului
totul depinde ce medii sunt anul asta deoarece fata de anul trecut sunt mai slabe din cauza bacului
A răspuns pe 23.07.2011, ora 13:25