adaiulica
A întrebat pe 23.07.2011, la 10:33
salut...am si eu o intrebare....cine vrea sa depuna la administrarea afacerilor la Ovidius Constanta??? cu ce medie...ms anticipat?
Răspunsuri (2)
nata12
#1
adaiulica skrie te rog skypul tau
A răspuns pe 23.07.2011, ora 10:54
adaiulica
#2
skype meu este adriana_trofin care mai doriti sa vorbim de universitatile din romania sau anume in domeniul economic,,,,adaugati-ma sa ne consultam
A răspuns pe 23.07.2011, ora 18:47