Irisha
A întrebat pe 23.07.2011, la 13:18
Salut! AM o intrebare: am dubla cetatenie,in cerere de inscriere la punctul : cetatenie si nationalitate,ce trebuie sa scriu? Ca sunt de cetatenie romana sau moldava?
Răspunsuri (2)
americangirl
#1
cet. moldova,desigur......in cazul celalalt esti admisa ca romanca
A răspuns pe 23.07.2011, ora 18:30
pascaru
#2
daca vrei sa te inscrii ca roman trebuie sa vii personal la universitati.....la consulat se inscriu doar cetateni ai Republicii Moldova.
A răspuns pe 23.07.2011, ora 21:05