alondra
A întrebat pe 23.07.2011, la 18:20
Buna! poate sa imi spuna cineva,daca cu BAC-ul si Licenta din Md pot sa depun la Masterat in Ro.Va rog mult sa-mi raspundeti careva!!!!
Răspunsuri (5)
americangirl
#1
nu......numai pers care au licenta in RO
A răspuns pe 23.07.2011, ora 18:26
crinna
#2
Poti depune, se aloca 50 locuri pt voi!
A răspuns pe 23.07.2011, ora 19:55
alondra
#3
ms Crinna,sper sa fie ok
A răspuns pe 23.07.2011, ora 20:14
crinna
#4
Bafta sa ai!
A răspuns pe 23.07.2011, ora 20:16
pascaru
#5
doar la cu taxa, sau daca ai cetatenie romana poti sa depui ca roman....pentru studii universitare de masterat in Romania pot aplica pentru locuri finantate doar candidatii care au absolvit studii universitare de licenţa in Romania.
http://osb.basarabeni.ro/2011/07/23/guvernul-romaniei-ofera-cetatenilor-republicii-moldova-burse-de-studii-pentru-anul-academic-2011-2012/
http://osb.basarabeni.ro/2011/07/23/guvernul-romaniei-ofera-cetatenilor-republicii-moldova-burse-de-studii-pentru-anul-academic-2011-2012/
A răspuns pe 23.07.2011, ora 20:58