Sari la conținut

MAGNOLYA

A întrebat pe 23.07.2011, la 18:58

Buna!!!
Poate sa ma ajute cineva cu asa o intrebare: dupa ce primesti rezultatul ca esti admis la studii in Romania, e necesar sa confirmi locul prin depunerea actelor in original. Cit timp avem la dispozitie pentru a confirma locul ( pentru a depune actele in original)???

Răspunsuri (4)

irina.bistritchi #1
Buna, da, este necesar sa confirmi locul, insa fiecare universitate, respectiv facultate, are periode diferite.
A răspuns pe 23.07.2011, ora 19:06
pceolka #2
eu am comfirmat cand am venit direct la studii la sfarsitul lunii septembrie, atunci am fost cazata la camin si apoi am mers direct la secretariatul facultatii si am depus actele necesare in original si am fost repartizata.
A răspuns pe 23.07.2011, ora 20:41
MAGNOLYA #3
merci mult pt raspunsuri :)
A răspuns pe 23.07.2011, ora 20:47
pceolka #4
bafta la admitere ;)
A răspuns pe 23.07.2011, ora 20:50