Sari la conținut

liviu2011

A întrebat pe 23.07.2011, la 20:59

da foaia matricola de unde sa o luam caci eu am doar diploma de bac?????????

Răspunsuri (2)

pascaru #1
foaia matricola este situatia ta scolara pe cei 3 ani de liceu (notele anuale la fiecare disciplina care ai facuto in cei 3 ani+media anuala generala), ea (foaia matricola) se elibereaza de la liceul unde ai absolvit...bafta la inscriere
A răspuns pe 23.07.2011, ora 21:08
liviu2011 #2
aceasta este anexa la diploma de bacalaureat?
A răspuns pe 24.07.2011, ora 20:40