adaiulica
A întrebat pe 24.07.2011, la 11:44
salut....poate cineva care va depune la balti sa-mi dea adresa pe skype? sau id de mess? ms frumos
Răspunsuri (1)
banari.daniel
#1
id mess banari.daniel eu tot depun la baltzi
A răspuns pe 25.07.2011, ora 06:22