Sari la conținut

adaiulica

A întrebat pe 24.07.2011, la 11:44

salut....poate cineva care va depune la balti sa-mi dea adresa pe skype? sau id de mess? ms frumos

Răspunsuri (1)

banari.daniel #1
id mess banari.daniel eu tot depun la baltzi
A răspuns pe 25.07.2011, ora 06:22