anagurduza
A întrebat pe 24.07.2011, la 13:19
in lista cu documente scrie ca trebuie copia dupa cartea de identitate autentificata de ambasada sau a misiunii diplomatice a rom,
se face asha ceva sau e de-ajuns autentificarea la notar?
si rezultatul de la sida,trebuie sau nu? citi oameni atitea pareri
multumesc mult anticipat:*
se face asha ceva sau e de-ajuns autentificarea la notar?
si rezultatul de la sida,trebuie sau nu? citi oameni atitea pareri
multumesc mult anticipat:*
Răspunsuri (2)
irina.bistritchi
#1
Le autentifici linistita la notar :) cat despre certificatul SIDA, iti trebuie, ar fi bine sa ii faci o copie lehgalizata, iar originalul il vei prezenta la facultate deja. Succes!
A răspuns pe 24.07.2011, ora 15:45
monah2010
#2
sida o faci dupa ce esti convins ca ai intrat la facultate sau la liceu si gata.
A răspuns pe 24.07.2011, ora 16:32