liviu2011
A întrebat pe 24.07.2011, la 13:33
stie cineva rezultatele primului tur vor fi afisate pina la 1 septembrie si turul 2 cind va fi?
Răspunsuri (4)
monah2010
#1
Anul trecut raspuns la turul 2 a fost pe la sfarsitul lui septembr,si studentii au intarziat la lectii.Deacuma la 1 octombrie se incepuse anul de invatamant iar viza nu era gata.La Balti se face mai repede.Care au dat doc la Balti au dovedit.Altii si-au facut viza de tip D sau C sau nu stiu care ,ce o dau pe 15 zile (ca sa dovedeasca sa ee caminu si caminu se da un termen limitat p-ru distribuire),insa peste 15 zile treb sa vii in MD sati ei viza pe un an sau p-na cand o dau ei ,p-na in iulie ?Deaceia e de dorit sa fie de la inceput asa cum treb
A răspuns pe 24.07.2011, ora 16:25
liviu2011
#2
dar rezultatele primului tur se vor sti pina la 1 septembrie ??????/
A răspuns pe 24.07.2011, ora 20:47
cris22
#3
da :) rezultatele se afiseaza pe 20 august, scrie si in metodologie
A răspuns pe 24.07.2011, ora 22:48
pascaru
#4
aveti grija ca la unele universitati orele incep inainte de 1 octombrie...
A răspuns pe 25.07.2011, ora 09:59