vyku
A întrebat pe 24.07.2011, la 16:06
Salut, spuneti-mi, va rog, daca parintii pot depune actele in locul elevului la consulat pentru admiterea la liceu in Romania, in absenta copilului, pentru ca pe moment nu e in tara. Mersi anticipat.
Răspunsuri (1)
monah2010
#1
Nu poate cineva sa depuna actele .Personal treb.,.
A răspuns pe 24.07.2011, ora 16:10