sweet_melody
A întrebat pe 24.07.2011, la 18:36
salut,cei care locuiesc in Ungheni unde depun dosarul pentru admitere,la Balti sau Chisinau?ms
Răspunsuri (3)
glucida
#1
incearca sa suni la consulat in Balti, posibil sa-ti spuna...
A răspuns pe 24.07.2011, ora 19:37
dorudorin92
#2
e mai bine la chisinau
A răspuns pe 25.07.2011, ora 08:13
kokolulu
#3
unde iti este mai comod
A răspuns pe 25.07.2011, ora 20:56