johncsmd
A întrebat pe 24.07.2011, la 20:36
Salut !
Cine vrea la STIINTE POLITICE rog sa-mi scrie in skype.
jonny-jonny91
Cine vrea la STIINTE POLITICE rog sa-mi scrie in skype.
jonny-jonny91
Răspunsuri (1)
Alyona
#1
Da la Stinte politice la ce specializare vrei?
A răspuns pe 28.07.2011, ora 13:11