Sari la conținut

johncsmd

A întrebat pe 24.07.2011, la 20:36

Salut !

Cine vrea la STIINTE POLITICE rog sa-mi scrie in skype.

jonny-jonny91

Răspunsuri (1)

Alyona #1
Da la Stinte politice la ce specializare vrei?
A răspuns pe 28.07.2011, ora 13:11