Georgiana
A întrebat pe 25.07.2011, la 09:41
salut .. e adevarat ca pentru a depunde actele la ambasa de pe vlacu pircalab sau de linga .. ceva de genu .. avem la dispozitie pentru cei din centru rep. moldova de trei zile : 3, 5 si 6 august ? stie cineva? va rog frumos sa'mi rs si mie.. ms mult ..
Răspunsuri (3)
irina.bistritchi
#1
Chişinău: str. Vlaicu Pârcălab nr. 39 - 3 august, 4 august, 5 august (9.30 – 18.00) şi 6 august (9.30 – 15.00).
Succes! Sunt 4 zile :)
Succes! Sunt 4 zile :)
A răspuns pe 25.07.2011, ora 09:44
Georgiana
#2
ms mult .. si mai am inca o mica intrebare .. diploma de bac.. adica copia legalizata .. trebuie neaparat sa fie confirmata la ministerul de invatamint ca e verdica dupa original .. sau daca e copia legalizata poate nu mai trebuie si confirmarea la minister .. ms inca o data
A răspuns pe 25.07.2011, ora 09:50
crinna
#3
E de ajuns legalizata de notar.
A răspuns pe 25.07.2011, ora 10:15