Sari la conținut

TiNa4kA

A întrebat pe 25.07.2011, la 09:43

Buna spuneti-mi va rog daca voi fi admisa,e nevoie de facut viza kiar daca am permisul de mic trafic?

Răspunsuri (3)

pascaru #1
daca vei fi admisa in localitatile prevazute de micul trafic nu iti va trebui viza, insa daca vei fi admisa in localitati mai indepartate va trebui sa iti faci.
A răspuns pe 25.07.2011, ora 10:27
TiNa4kA #2
ms mult...Dar daca de exemplu aplic la mai multe colegii in Iasi si nu aplic in alte orashe,oare nu va fi nimic?
A răspuns pe 25.07.2011, ora 14:12
kokolulu #3
nu, la liceu/colegiu poti sa daca vrei si intr-un singur oras, eu asa am facut, doar sa fii sigura ca ai medie buna si poti sa intri. cei de la ambasada o sa-ti spuna sa scrii cat mai multe licee/colegii in diferite orase ca sa fii sigura ca intri.
A răspuns pe 25.07.2011, ora 20:43