Sari la conținut

Georgiana

A întrebat pe 25.07.2011, la 09:57

mai am inca o mica intrebare .. diploma de bac.. adica copia legalizata .. trebuie neaparat sa fie confirmata la ministerul de invatamint ca e verdica dupa original .. sau daca e copia legalizata poate nu mai trebuie si confirmarea la minister .. ms inca o data

Răspunsuri (3)

crinna #1
Diploma de BAC se legalizeaza la notar, atat.
A răspuns pe 25.07.2011, ora 10:16
Georgiana #2
ms mult .. :)
A răspuns pe 25.07.2011, ora 10:17
crinna #3
;)
A răspuns pe 25.07.2011, ora 10:19