alexander996
A întrebat pe 25.07.2011, la 10:02
Buna ziua, am o intrebare:
La depunerea actelor la consulat, ai nevoie de actele originale (Buletin,pasaport,atestat) sau numai de copiile legalizate, fiindca am un parinte plecat peste hotare si nu ii am pasaportul intrenationat si trebuie sa fiu sigur daca trebuie sau nu?
Multumesc anticipat!!!!!!
La depunerea actelor la consulat, ai nevoie de actele originale (Buletin,pasaport,atestat) sau numai de copiile legalizate, fiindca am un parinte plecat peste hotare si nu ii am pasaportul intrenationat si trebuie sa fiu sigur daca trebuie sau nu?
Multumesc anticipat!!!!!!
Răspunsuri (1)
Sandi
#1
nu ai nevoie de acte originale ! numai copii legalizate
A răspuns pe 25.07.2011, ora 10:28