Sari la conținut

AlexandruCj

A întrebat pe 25.07.2011, la 14:17

Salut, aplica cineva la liceu in Cluj-Napoca?

Răspunsuri (4)

Alinutsa #1
da.
A răspuns pe 25.07.2011, ora 14:46
DumitruGodina #2
Si eu !
A răspuns pe 25.07.2011, ora 18:11
DumitruGodina #3
Cred ca ar trebui sa vorbim
A răspuns pe 25.07.2011, ora 18:11
AlexandruCj #4
pot sa va ajut.
poftim skype-ul meu
kapik.alex
A răspuns pe 25.07.2011, ora 18:56