AlexandruCj
A întrebat pe 25.07.2011, la 14:17
Salut, aplica cineva la liceu in Cluj-Napoca?
Răspunsuri (4)
Alinutsa
#1
da.
A răspuns pe 25.07.2011, ora 14:46
DumitruGodina
#2
Si eu !
A răspuns pe 25.07.2011, ora 18:11
DumitruGodina
#3
Cred ca ar trebui sa vorbim
A răspuns pe 25.07.2011, ora 18:11
AlexandruCj
#4
pot sa va ajut.
poftim skype-ul meu
kapik.alex
poftim skype-ul meu
kapik.alex
A răspuns pe 25.07.2011, ora 18:56