Ninutsika
A întrebat pe 25.07.2011, la 15:39
Eu vreau sa dau la Universitatea Politehnica din Bucuresti la industriea alimentara dar am terminat anul acesta colegiul de vinificatie in chisinau care tot face parte din industriea alimentara pot da la admitere cu acesta diploma, si este un medel de cerere diferit sau e exact la fel ca cu BAC-ul doar ca se ia mediea din diploma de colegiu???
Răspunsuri (5)
sweet_melody
#1
eu tot vreau sa dau la Politehnica si tot la industia alimentara...tu ce medie ai?
A răspuns pe 25.07.2011, ora 17:13
Ninutsika
#2
eu 8, tu? dar am inteles ca nu e prea greu de intrat anul acesta ca romanii au dat rau bacul si sunt mai multe locuri
A răspuns pe 25.07.2011, ora 17:21
jane_air
#3
Faptul ca cei din Ro au dat BAC ul mai rau, nu influenteaza nr de locuri!
A răspuns pe 25.07.2011, ora 17:34
sweet_melody
#4
eu am 9.25,asta media de admitere...succes..
A răspuns pe 25.07.2011, ora 19:03
iriadna
#5
buna, si eu vreau sa dau la politehnica
A răspuns pe 26.07.2011, ora 17:03