natalita_525
A întrebat pe 25.07.2011, la 15:40
Am si eu o intrebare...scolile unde am vrea sa intram sunt scrise undeva sau singuri trebuie sa ne gasim universitatile?
Răspunsuri (2)
americangirl
#1
sint scrise in metodologie tot...........fiecare univeristate cite lokuri ofera,,,,,
A răspuns pe 25.07.2011, ora 18:19
irina.bistritchi
#2
decsarci de aici http://osb.basarabeni.ro/admitere2011/ metodologia de scolarizare, si la anexa 11 gasesti toate universitatile si respectiv locurile acordate la fiecare dintre acestea. Succes!
A răspuns pe 25.07.2011, ora 18:48