Sari la conținut

natalita_525

A întrebat pe 25.07.2011, la 15:40

Am si eu o intrebare...scolile unde am vrea sa intram sunt scrise undeva sau singuri trebuie sa ne gasim universitatile?

Răspunsuri (2)

americangirl #1
sint scrise in metodologie tot...........fiecare univeristate cite lokuri ofera,,,,,
A răspuns pe 25.07.2011, ora 18:19
irina.bistritchi #2
decsarci de aici http://osb.basarabeni.ro/admitere2011/ metodologia de scolarizare, si la anexa 11 gasesti toate universitatile si respectiv locurile acordate la fiecare dintre acestea. Succes!
A răspuns pe 25.07.2011, ora 18:48