Sari la conținut

Berlinschi

A întrebat pe 25.07.2011, la 18:18

Am terminat colegiul de medicina,anul acesta, pot oare sami continui studiile in Ro cu diploma de la Colegiul sau sau nu?va rog!!!!!!!!!!!!!!!!!

Răspunsuri (3)

panicoalina #1
Cu diploma de colegiu nu poti, doar cu cea de Bac!
A răspuns pe 25.07.2011, ora 18:26
Ninutsika #2
da cine va spus voua ca nu se poate, de ce sa nu se poata daca e aceeasi specialitate si ea este recunoscuta in Europa....eu am rugat pe cineva sa intrepe in Ro comisiea de admitere si a spus ca se permite
A răspuns pe 26.07.2011, ora 08:23
Pierro #3
Citeşte Metodologia şi te vei convinge singurică. Bursele sunt destinate pentru absolvenţii liceelor din R.Moldova.
A răspuns pe 26.07.2011, ora 08:45