sashio
A întrebat pe 26.07.2011, la 08:29
Copie legalizată a adeverinţei medicale care să permită accesul în colectivitate.... cum fac rost de adeverinta medicala
Răspunsuri (4)
irina.bistritchi
#1
Mergi la medicul tau de familie si ii zici ca ai nevoie de adeverinta medicala pentru studii in Romania, si deja iti va spune la care medici trebuie sa mai mergi. De asemenea ai nevoie si de certificatul SIDA, care se elibereaza la Chisinau, la Centrul SIDA.(Ai putea sa iti faci analizele pentru SIDA si la tine in localitate,insa dureaza mai mult pana primesti certificatul). Adeverinta si certificatul SIDA le legalizezi la notar si le prezinti la dosar. Succes!
A răspuns pe 26.07.2011, ora 08:36
sashio
#2
da la centrul sida in cat tipm face testul
A răspuns pe 26.07.2011, ora 14:03
pan_dora
#3
daca il dai pina a ora 10 ,il primesti in aceiasi zi de la 2 pina la 4,daca il dai dupa 10 vii dupa rezultat a doua zi :)
A răspuns pe 26.07.2011, ora 14:08
sashio
#4
forma 86 trebuie?
A răspuns pe 26.07.2011, ora 16:36