inguta
A întrebat pe 26.07.2011, la 09:04
De ce se speculeaza atit de mult cu testul SIDA? Este cineva care cunoaste la sigur, daca trebuie sau nu acesta?
Răspunsuri (1)
irina.bistritchi
#1
Nu e nicun fel de speculatie. Ai nevoie de testul SIDA pentru studii in Romania, si chiar daca ai norocul ca acum sa nu-l ai la dosar si sa iti primeasca dosarul si fara el, oricum o sa ai nevoie de certificat cand depui actele in original la universitate...
A răspuns pe 26.07.2011, ora 09:11