Sari la conținut

alondra

A întrebat pe 26.07.2011, la 09:06

Buna ,am nevoie de ajutorul vostru.Deci intrebarea mea este , trebuie sa am toate notele la toate obiectle de studii care le-am invatat in liceu?adica toate notele din catalog?
Multmesc!!!!!!!!!!!!

Răspunsuri (5)

irina.bistritchi #1
:) nu cred ca am inteles intrebarea ta, dar o sa incerc sa iti raspund. Deci, tu ai nevoie de mediile pe toti trei ani, deci de foaia matricola. Model poti gasi aici http://osb.basarabeni.ro/admitere2011/
La sectiunea Acte necesare, ai model de foaie matricola, descarca-l :) Succes!
A răspuns pe 26.07.2011, ora 09:13
alondra #2
deci notele din catalog pentru tot anii de invatamant nu am nevoie, este nevoie doar de media pe ani de studiu......si inca o intrebare..daca am invatat numai un an in liceu adica numai clasa a 12 ,voi avea nevoie sa am media si pe anii 10 si 11 din scoala?
A răspuns pe 26.07.2011, ora 09:24
irina.bistritchi #3
clasa a 10 si a 11 ai facut-o la alt liceu? daca da, ai nevoie de foaia matricola pentru acesti doi ani, de la liceul unde ai invatat anterior.
A răspuns pe 26.07.2011, ora 09:36
alondra #4
nu,eu le-am facut in scoal,deci tre sa merg de la scoala sa iau notele...
A răspuns pe 26.07.2011, ora 09:37
irina.bistritchi #5
Da, mergi si faci modelul exact ca la foaia matricola care ti-am trimis-o si vezi sa aiba si stampila si semnatura directorului :) Succes!
A răspuns pe 26.07.2011, ora 09:46