inguta
A întrebat pe 26.07.2011, la 10:31
Spuneti-mi va rog, de unde iau media anilor de studiu care se cere de completat in cerere(anexanr.1A)? caci in foaia mtricola am doar notele pt fiecare obiect in toti cei 3 ani, nu si media calculata..
Răspunsuri (1)
irina.bistritchi
#1
:) O calculezi tu.
A răspuns pe 26.07.2011, ora 18:43