marianan91
A întrebat pe 26.07.2011, la 11:26
Buna! Knd dau la fakultate in Romania e necesar diploma de BAC in original sau merge si kopie legalizata? va rog raspundeti-mi! ms
Răspunsuri (1)
irina.bistritchi
#1
La dosarul care il depui la cosulat, ai nevoie de copie legalizata. Originalul iti trebuie cand esti admisa deja la facultate, atunci prezinti actele in original. Succes!
A răspuns pe 26.07.2011, ora 18:42