Sari la conținut

energic

A întrebat pe 26.07.2011, la 11:59

imi spune si mie cineva precis testul Sida este neparat de-l facut p/n ca aud diferite versiuni ca nu trebuie cei din anul trecut care au depus dosarele zic ca nu este necesar dar mai vad ca altii zic ac este necesar vreau ras[puns concret va ROg???p/n studii preuniversitare

Răspunsuri (4)

Georgiana #1
fa testul .. nu e atit de scump .. eu l'am facut deja .. nu trebuie sa platesti mult .. si daca reusesti sa il faci pina la ora 10 .. ai rezultatul in aceeasi zi .. good luck ;)
A răspuns pe 26.07.2011, ora 13:40
americangirl #2
nu e neaparat..............eu am fost admisa in RO fara testul asta...........la aia de la medicin trb
A răspuns pe 26.07.2011, ora 16:01
irina.bistritchi #3
Iti trebuie testul SIDA. Daca unii au avut noroc sa fie admisi fara acest test, tie ar putea sa ti-l ceara. Asa ca mai bine asigura-te. Si se mai intampla ca atunci cand iti ia dosarul, cei de la consulat sa nu fie atenti, insa cand iti verifica dosarul, sa fie anulat din motiv ca nu exista toate actele necesare. Succes! Nu pierdeti sansa de a fi admisi in Romania, din motiv ca nu aveti chef sa va faceti acest test.
A răspuns pe 26.07.2011, ora 18:40
energic #4
mersi moolt la toti de info!!
A răspuns pe 27.07.2011, ora 16:52