Sari la conținut

SireoshKa

A întrebat pe 26.07.2011, la 12:34

SaluT! Lume spunetsi va rog, daka in foaya matrikola lipsesk notele de la bak, trebuie sa fak alta ??? Va rog mult sa-mi raspundetsi.. cei care shtiu 100 % sau cei care au depus deja in anii trekutsi.

Răspunsuri (5)

Sandi #1
nu e neaparat sa ai notele in foaia matricola deoarece ele sun in anexa din diploma de bac ! anul trecut au dat lumea fara notele de le bac in matricola si au fost admisi
A răspuns pe 26.07.2011, ora 12:47
butterfly #2
Sandi: Si daca totusi nu esti admis? Anul trecut tot s-a cerut sa fi inscrise aceste note in foaia matricola? Poate nici nu se cerea? Anul asta e specificat ca trebuie.
A răspuns pe 26.07.2011, ora 14:18
Sandi #3
citeste metodologia de anul trecut ! tot timpu sa cerut sa fie si notele de la bac in matricola ! la noi la liceu dirigintele a facut o fisha fara notele de la bac ! si unii au intrat ! eu anul acesta particip a doua oara ! foaile matricole erau identice la toti de la noi din liceu ! si unii au intrat care au trecut comisia!
logi sa te gindesti notele de la bac sunt si in anexa de la diploma
A răspuns pe 26.07.2011, ora 15:17
SireoShKa #4
pai asha gindesk shi eu ... mi se pare ka matrikola e un fel de argument.. arata ka sunt notele pe totsi 3 ani.. shi ka e kalkulata korekt media generala.. shi ca nu e kumparata diploma...
A răspuns pe 26.07.2011, ora 19:13
SireoShKa #5
dar notele la bka sunt doar in diploma data de minister
A răspuns pe 26.07.2011, ora 19:13