pan_dora
A întrebat pe 26.07.2011, la 14:03
buna la toti ,intrati pe acest link si spunetimi daca e korect ori nu ,atitea surse si nici nu a idee cei drept si ce nu http://chisinau.mae.ro/index.php?lang=ro&id=127179
Răspunsuri (1)
E-A
#1
Dupa cate am inteles acestea sunt perioadele de depunere a actelor si sunt corecte
A răspuns pe 26.07.2011, ora 14:59