Sari la conținut

liviu2011

A întrebat pe 26.07.2011, la 14:30

si totusi e necesara foaia matricola caci eu nu am,am doar diploma de bac cu anexa respectiva

Răspunsuri (3)

Cris_e #1
mergi la tine la liceu....si intreaba de director....secretara acestuia....ei sunt la curent..e o foaie unde sint incluse mediile pe 3ani+notele la bac
A răspuns pe 26.07.2011, ora 14:47
americangirl #2
ai nevoie sigur de ea
A răspuns pe 26.07.2011, ora 16:00
irina.bistritchi #3
Da, ai nevoie. Model de foaie matricola gasesti la Sectiunea "Acte necesare", la acest link http://osb.basarabeni.ro/admitere2011/
A răspuns pe 26.07.2011, ora 18:31