Sari la conținut

inguta

A întrebat pe 26.07.2011, la 15:11

Testul Sida trebuie legalizat la notar?

Răspunsuri (2)

irina.bistritchi #1
Da.Originalul pastreaza-l pentru facultate cand o sa depui actele in original. Succes!
A răspuns pe 26.07.2011, ora 18:29
Dorinel #2
Dar trebuie de facut si copia legalizata si pentru certificatul medical? sau poti tirmit si originalul?. sau cum sa mentionat mai sus, trimiti copia apoi originalul..?
A răspuns pe 26.07.2011, ora 19:27