mere_lica
A întrebat pe 26.07.2011, la 16:15
buna , stie careva unde se afla centru national de hiv sida? ca sunt 2 paremise , unul la rascani si altul de langa strada gh asachi ???
Răspunsuri (3)
sweet_melody
#1
se afla la Posta Veche,pe stradela Studentilor ,7/1
A răspuns pe 26.07.2011, ora 17:15
glucida
#2
nici un fel de riskani...,
se afla la posta veke
probele se primesk de la 8-15.00, iar daca le dai pina la 10, iei rezult dupa 14.00 in aceasi zi.
bafta
se afla la posta veke
probele se primesk de la 8-15.00, iar daca le dai pina la 10, iei rezult dupa 14.00 in aceasi zi.
bafta
A răspuns pe 27.07.2011, ora 06:23
dulceata171992
#3
Nu uitati ca aveti nevoie de test SIDA ,doar dupa admitere,cind mergeti sa depuneti actele originale la universitate!!!
A răspuns pe 29.07.2011, ora 07:06