eug.n199
A întrebat pe 26.07.2011, la 19:18
salut! spuneti va rog de ce acte am nevoie pentru a pleca la studii in romania . mersi
Răspunsuri (2)
panicoalina
#1
Ce fel de studii? In metodologie sunt indicate toate actele necesare :)
A răspuns pe 26.07.2011, ora 19:43
VasileTM
#2
Intra pe osb.basarabeni.ro si gasesti totul la sectiunea Admitere 2011
Bafta!
Bafta!
A răspuns pe 26.07.2011, ora 21:39