Sari la conținut

eug.n199

A întrebat pe 26.07.2011, la 19:18

salut! spuneti va rog de ce acte am nevoie pentru a pleca la studii in romania . mersi

Răspunsuri (2)

panicoalina #1
Ce fel de studii? In metodologie sunt indicate toate actele necesare :)
A răspuns pe 26.07.2011, ora 19:43
VasileTM #2
Intra pe osb.basarabeni.ro si gasesti totul la sectiunea Admitere 2011
Bafta!
A răspuns pe 26.07.2011, ora 21:39