SireoShKa
A întrebat pe 26.07.2011, la 19:45
Lume!!! Cine depune la Univerul ASACHI, Iasi (cu shanse de admitere xD) adaugatsima in skype... (kaut un koleg de kamin) Sunt din Baltsi
serghei.petrovi4
serghei.petrovi4
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.