alexander996
A întrebat pe 26.07.2011, la 20:06
Buna ziua am o intrebare:
Daca locuiesc in Calarasi am dreptul de a depune actele la Balti?
Multumesc anticipat!!!!!!!!!!!
Daca locuiesc in Calarasi am dreptul de a depune actele la Balti?
Multumesc anticipat!!!!!!!!!!!
Răspunsuri (2)
nitza17
#1
buna.. nu,din pacate nu ai dreptul sa depui in Balti..doar la Chisinau...
A răspuns pe 27.07.2011, ora 19:37
lexy
#2
alexander, ai voie sa depui unde iti doreste inima, am sunat recent la ambasada din Chisinau si mi s-a spus ca nu conteaza locul unde depui, nu se tine cont de nimic
A răspuns pe 27.07.2011, ora 21:13