glucida
A întrebat pe 27.07.2011, la 06:37
lume, cine stie, Cerere de înscriere – formular tip (Anexa nr. 1A), trebuie completata la calculator din timp, sau de mina - pe loc la balti?
Răspunsuri (1)
Kamaz
#1
scris de mina
A răspuns pe 27.07.2011, ora 07:58