Sari la conținut

glucida

A întrebat pe 27.07.2011, la 06:37

lume, cine stie, Cerere de înscriere – formular tip (Anexa nr. 1A), trebuie completata la calculator din timp, sau de mina - pe loc la balti?

Răspunsuri (1)

Kamaz #1
scris de mina
A răspuns pe 27.07.2011, ora 07:58