Irynuka
A întrebat pe 27.07.2011, la 08:16
Buna tuturor. Ce fac cu diplomele nationale? A avut cineva experienta aceasta? Se merita sa le prezint? Valoreaza? Multumesc.
Răspunsuri (2)
Irynuka
#1
Ma refer la diplomele optinute in cadrul olimpiadelor si concursurilor republicane.
A răspuns pe 27.07.2011, ora 08:17
cepavick
#2
Nu,doar cele la concursuri internaţionale! Aşa că,oricum se face repartajarea pe baza notelor....
A răspuns pe 27.07.2011, ora 09:27