Alinutsa
A întrebat pe 27.07.2011, la 12:20
Studii preuniversitare
Este nevoie de o declaratie sau doua??
Acordul scris al părinţilor/tutorelui pentru înscrierea elevului/elevei la concursul de admitere în România (declaraţie notarială); declarația notarială a părintelui (tutorelui legal) privind școlarizarea în România a elevului (ei) minor
heeelp pliz..))
Este nevoie de o declaratie sau doua??
Acordul scris al părinţilor/tutorelui pentru înscrierea elevului/elevei la concursul de admitere în România (declaraţie notarială); declarația notarială a părintelui (tutorelui legal) privind școlarizarea în România a elevului (ei) minor
heeelp pliz..))
Răspunsuri (5)
Adrianaaaa
#1
Heeey` z..dak cnva poate sa rasounda..plssss...am si eu nevoie de inform. fataa(((:s
A răspuns pe 27.07.2011, ora 15:45
Adrianaaaa
#2
data*oops
A răspuns pe 27.07.2011, ora 15:45
Pollynush
#3
este nevoie de doa declaratii:1) iti permite sa te inscrii la admitere in Ro.
2) iti permite sa-ti faci studiile in Ro.
2) iti permite sa-ti faci studiile in Ro.
A răspuns pe 27.07.2011, ora 16:35
adrianaaaa
#4
Pai..stai ..Heelp me-->>la ambele declaratii,e nevopie de..ambii parintzi?intreb p/u ca..una dintre ele/declr. mi-am fakut-o ku mama ,cika..acordul ..scolarizarea in Ro))
A răspuns pe 28.07.2011, ora 15:49
adrianaaaa
#5
Mooor de frika ca..n-o sa reusesk sa fak cealalata declaratzieeeeeeeee((( ku ambii parintzi-p/u inscrierea la konkuurs..uffff..(((si kiiit m` am kinuit sa am pasaportul,alia legalizate apoi..buletin..etc..apoi si ala ku Sida inkaa..)) si apropoooo..aia /foaiea de la spital PAI..trebuie si aia legaliazata sau..pot merge ku..originalul?
A răspuns pe 28.07.2011, ora 15:52