ingerasul_87
A întrebat pe 27.07.2011, la 15:55
testul sida e obligator, daca am forma 86?
Răspunsuri (2)
monah2010
#1
a mai fost data de multe ori raspuns la o asa intrebare .Da trebuie numai in cazul cand deacu esti admis la studii in ROM.Iar p-ru depunerea doc treb forma pe care o ai.
A răspuns pe 27.07.2011, ora 16:54
ingerasul_87
#2
mersy mult de raspuns
A răspuns pe 27.07.2011, ora 17:29