Sari la conținut

sashio

A întrebat pe 27.07.2011, la 16:01

copia la buletin si pasaport trebuie legalizata sau nu?

Răspunsuri (5)

ingerasul_87 #1
nu
A răspuns pe 27.07.2011, ora 16:18
alexander996 #2
Ce sunteti turci sau ce, in metodologie scrie negru pe alb ca trebuie copie legalizata la cartea de identitate si pasaport!!!!!!!!.
Deschideti okii
A răspuns pe 27.07.2011, ora 19:55
butterfly #3
Alexander, nu duce lumea in eroare! Poate ca singur nu ai inteles, sau ai scopul sa-i faci pe ceilalti sa inteleaga gresit! Esti ridicol daca facind asta te gindesti ca ai mai multe sanse!
Recititi, please anexa 2 din metodologie.

Xerocopii după:
1. Buletinul de identitate/Cartea de Identitate
2. Anexa la buletinul de identitate cu indicarea domiciliului stabil.

Xerocopie după paşaport
A răspuns pe 27.07.2011, ora 20:12
alexander996 #4
Pentru studii universitare insa pentru studii preuniversitare trebuie copii legalizate!!!!!!
In plus utilizatorul nici nu a mentionat pentru ce studii universitare sau preuniversitare!!!!!!!
A răspuns pe 27.07.2011, ora 20:23
iziumchik #5
alexander...inainte trebuie sa mai intrebi lumea pentru ce are nevoie si dupa aia sa sari cu raspunsul...in anexa chiar e scris ca pentru universitare are nevoie doar de copii xerox...
A răspuns pe 28.07.2011, ora 15:12