amalia
A întrebat pe 27.07.2011, la 20:38
Salut
Am facut liceul in RO, iar acum am fost admisa la facultate in RO ,dar imi expira permisul de sedere in septembrie.
As putea sa-mi fac viza din MD? Voi fi inclusa intr-o lista cu studenti moldoveni ce fac studiile in RO, daca eu personal am depus actele la facultate?
Multumesc anticipat.
Am facut liceul in RO, iar acum am fost admisa la facultate in RO ,dar imi expira permisul de sedere in septembrie.
As putea sa-mi fac viza din MD? Voi fi inclusa intr-o lista cu studenti moldoveni ce fac studiile in RO, daca eu personal am depus actele la facultate?
Multumesc anticipat.
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.