Alyona
A întrebat pe 28.07.2011, la 06:39
Buna!Stie cineva cum va decurge depunerea dosarelor la ambasada Chisinau,o sa fie cu programari sau rand liber?
Răspunsuri (4)
E-A
#1
Dupa cate am inteles va fi rand viu. Eu personal imi fac aparitia pe acolo pe la orele 6 dimineata :)
A răspuns pe 28.07.2011, ora 09:43
Alyona
#2
O sa fie un haos si o dezordine totala daca e rand viu...Imi imaginez ce va fi deja:multe multe certuri...Eu nu-i inteleg de ce nu fac cu programari,asa vor fi si ei linistiti si noi,fara certuri,nervi...fiecare va intra la ora lui...Speram ca va fii bn,si nu va fi haos(dar asta nu prea cred):)):))
A răspuns pe 28.07.2011, ora 13:05
Ninutsika
#3
nu e adevarat in R. M niciodata nu va fi o ordine in ceva nici cu programare. Normal ca va fi in rindisur asa cum a fost intotdeauna...ee ce sa faci de la 6 pe net scrie ca se incepe la 9:30 dar ca la Moldova probabil pe la 10:30 se va incepe admiterea
A răspuns pe 28.07.2011, ora 15:14
E-A
#4
Crede-ma si la 6 va fi destula lume :)
A răspuns pe 28.07.2011, ora 15:41