Sari la conținut

Tiran

A întrebat pe 28.07.2011, la 10:34

Salut,as dori sa stiu daca pot sa depun documentele la Rominia pe baza de contract la universitatea politehnica,in caz ca nu trec la buget?

Răspunsuri (3)

iriadna #1
tre sa vb cu administratia de la universitate, si posibil sa aplici direct(fara consulat), intreaba de ei
p.s. si eu vreau sa depun la politehnica din bucuresti, la contract
A răspuns pe 28.07.2011, ora 11:28
rybana #2
Mai intai invata sa scrii corect Romania si abia apoi sa aplici pt o bursa acolo.
A răspuns pe 28.07.2011, ora 12:00
Tiran #3
Rybana mai bine ai raspunde la tema,da nu sa-l faci pe desteptu!
A răspuns pe 28.07.2011, ora 13:48