Tiran
A întrebat pe 28.07.2011, la 10:34
Salut,as dori sa stiu daca pot sa depun documentele la Rominia pe baza de contract la universitatea politehnica,in caz ca nu trec la buget?
Răspunsuri (3)
iriadna
#1
tre sa vb cu administratia de la universitate, si posibil sa aplici direct(fara consulat), intreaba de ei
p.s. si eu vreau sa depun la politehnica din bucuresti, la contract
p.s. si eu vreau sa depun la politehnica din bucuresti, la contract
A răspuns pe 28.07.2011, ora 11:28
rybana
#2
Mai intai invata sa scrii corect Romania si abia apoi sa aplici pt o bursa acolo.
A răspuns pe 28.07.2011, ora 12:00
Tiran
#3
Rybana mai bine ai raspunde la tema,da nu sa-l faci pe desteptu!
A răspuns pe 28.07.2011, ora 13:48