activ
A întrebat pe 28.07.2011, la 10:57
Cine poate sa ma ajute cu un sfat!!!!!
Ma aflu cu serviciul in Istambul, mi-a venit invitatie in Moldova pentru depunerea juramintului, dar nu pot pleca, pot sa depun juramintul in consulatul Romaniei din Istambul?
Ma aflu cu serviciul in Istambul, mi-a venit invitatie in Moldova pentru depunerea juramintului, dar nu pot pleca, pot sa depun juramintul in consulatul Romaniei din Istambul?
Răspunsuri (1)
iziumchik
#1
dupa cite stiu eu nu...findca trebuie sa fii prezent la tine in tara si la consulatul de care faci parte...nor centru s-au sud...
A răspuns pe 28.07.2011, ora 15:03