kolea_naumov
A întrebat pe 28.07.2011, la 14:26
salut
in cererea de inscriere este indicat ca tre' d completat cu litere latine... daka numele are "ţ" "ş" tot ramine ţ, ş ?
ms anticpat
in cererea de inscriere este indicat ca tre' d completat cu litere latine... daka numele are "ţ" "ş" tot ramine ţ, ş ?
ms anticpat
Răspunsuri (1)
irina.bistritchi
#1
Completezi exact cum esti in buletinul de identitate :) si cu ţ si cu ş . Succes!
A răspuns pe 29.07.2011, ora 13:06