Sari la conținut

kolea_naumov

A întrebat pe 28.07.2011, la 14:26

salut
in cererea de inscriere este indicat ca tre' d completat cu litere latine... daka numele are "ţ" "ş" tot ramine ţ, ş ?
ms anticpat

Răspunsuri (1)

irina.bistritchi #1
Completezi exact cum esti in buletinul de identitate :) si cu ţ si cu ş . Succes!
A răspuns pe 29.07.2011, ora 13:06