esperanta8
A întrebat pe 28.07.2011, la 16:14
pt liceenii cu Bac-ul in Romania, se permite depunerea actelor la Chisinau? Va multumesc.
Răspunsuri (2)
pascaru
#1
nu, pentru ei deja a fost admiterea, odata cu studentii romani, trebuiau sa se prezinte personal la universitatile unde doreau sa se inscrie, daca nu ai reusit sa te inscrii mai este o sesiune de admitere la sfarsit de august. sa fii atenta pe siturile universitatilor unde doresti a te inscrii ca va aparea perioada de admitere....multa bafta
A răspuns pe 28.07.2011, ora 17:49
monah2010
#2
De ce n-ai dat in ROM?Daca e adevarat ca nu ti-a ajuns locuri la buget atunci ar treb sa le dai sfaturi la cei ce vor sa plece dupa cl 9 la ROM,ca fac o gresala mare ,daca se hotarasc .Eu stiu cazuri concrete deaceia in mai multe locuri am scris.
A răspuns pe 29.07.2011, ora 13:58