Sari la conținut

dulceata171992

A întrebat pe 28.07.2011, la 19:28

Salut!!!! As vrea sa fac legatura cu cei care opteaza pentru Domeniul fundamental:Limbi moderne aplicate, Specializarea: Limbi moderne aplicate. Specificati va rog si limbile pentru care optati!!! Astept raspuns!!!

Răspunsuri (6)

lencik2 #1
Buna!Eu de asemenea optez pu limbi moderne aplicate(franceza-engleza)!Tu???Bafta!!!
A răspuns pe 29.07.2011, ora 14:40
dulceata171992 #2
Salut lencik2 si eu am ales franceza-engleza!!! Ce medie ai la bac si la limbi in anii de liceu?~ Succes,you too!!!
A răspuns pe 29.07.2011, ora 15:33
lencik2 #3
Ce coincidenta!Media la bac e 8,50,iar pe 3 ani de liceu 9,07!La l.fr am 9,02,iar la engl.9,60!Iar la tine care e situatia,si ce orase vrei sa alegi?Eu Timisoara,Bacau si Iasi,cu toate ca de la inceput cind nu erau afisate locurile,doream Clujul,Sibiu si Tirgu-Mures!Iata asa!Mai tinem legatura,poate cine stie nimerim in acelasi oras!!!Succes!
A răspuns pe 30.07.2011, ora 14:16
Creatsa #4
eu am depus deja la franceză-engleză cu media de BAC 8.75 și de liceu 9.60,am depus la Bacău,bucurești și Iași.....la Iași am optat pt eng.-germană....Sper să intru la Bacău))) Succese mari pt voi!!Baftă!!!
A răspuns pe 01.08.2011, ora 16:42
dulceata171992 #5
vreau si eu la franceza-engleza,la bac am 8.25 si la liceu 9.02
Vreau sa incerc la Bucuresti si Iasi,cine stie,ne ajuta Domnul sa fim admise. Succese si binecuvintarea Domnului sa fie cu noi!!!
A răspuns pe 02.08.2011, ora 20:02
dulceata171992 #6
Creatsa,de unde esti? Povesteste-ne cum a fost si ce e in privinta listelor,se tinea cont de ele sau era rind viu?
A răspuns pe 02.08.2011, ora 20:05