vilikan
A întrebat pe 28.07.2011, la 19:44
buna, are cineva un model de cerere complectata sa mi-o trimita si mie, skype:vilikan_15. va rog frumos, am unele neclaritati si vreau sa fiu mai sigur . multumesc
Răspunsuri (8)
butterfly
#1
Da, ar fi bine de facut rost de una. Eu am observat nu shtiu pe unde (pe acest site, prin forum-urile vechi su nush), model decerere, in intregime completat, si l-am citit, dar nu l-am analizat din lipsa de timp.... Si acum nu il pot gasi!
Acolo este rubrica cu studii absolvite, cum se completeaza?
Acolo este rubrica cu studii absolvite, cum se completeaza?
A răspuns pe 28.07.2011, ora 20:43
vilikan
#2
butterfly...de aia caut si eu una complectata ca nu-s sigur cum so komplectez in citeva lokuri.....sper sa ne ajute cineva :(
A răspuns pe 28.07.2011, ora 20:52
kokolulu
#3
http://osb.basarabeni.ro/admitere2011/
la rubrica "Acte necesare" gasiti un model de cerere completata
la rubrica "Acte necesare" gasiti un model de cerere completata
A răspuns pe 28.07.2011, ora 22:17
cepavick
#4
Nu am înţeles,şi pt noi,cei pt studii universitare e necesar să fim însoţiţi de părinte?
A răspuns pe 28.07.2011, ora 23:14
cepavick
#5
Îmi cer scuze.nu am citit atent :)
A răspuns pe 28.07.2011, ora 23:15
NOMID
#6
Model de cerere completată şi model de foaie matricolă găsiţi aici http://gorobic.com/admitere-in-romania-2011-2012
A răspuns pe 29.07.2011, ora 05:21
vilikan
#7
mersi prieteni!!! ms ms ms :)
A răspuns pe 29.07.2011, ora 07:56
butterfly
#8
Da, merci mult tuturor! Una din ele o vazusem, cea de pe osb.basarabeni, dar nu tineam minte unde!
A răspuns pe 29.07.2011, ora 15:05