Sari la conținut

liviu2011

A întrebat pe 28.07.2011, la 20:04

am o intrebare cererea trebuie completata de noi sau ne va da acola la consulat o cerere???

Răspunsuri (2)

butterfly #1
Completati-o acolo, doar ca trebuie sa stiti ce sa scriti! Si ca sa nu facem greseli vom intreba si de doamnele de acolo, care ne vor ajuta.
A răspuns pe 28.07.2011, ora 20:49
vilikan #2
eu personal.... miam xeroxat cererea si o voi avea komplecta cu mine, am inteles ca e tot aia!!!
A răspuns pe 28.07.2011, ora 20:54